Spółka PGE ostrzega przed fałszywą stroną

Strona “PGE Energia” podszywa się pod PGE Polską Grupę Energetyczną i zachęca do inwestowania w program inwestycyjny – ostrzega PGE Polska Grupa Energetyczna. Spółka nie prowadzi żadnych programów inwestycyjnych w sieci – dodaje.

“Zwracamy się do wszystkich użytkowników internetu i przestrzegamy przed tego typu stronami. Grupa PGE nie prowadzi w sieci żadnych tego typu działań” – poinformowała PGE w czwartek w komunikacie.

fot. istock

fot. istock

Spółka wyjaśniła, że strona jak “PGE Energia” jest próbą wyłudzenia pieniędzy na rzekome inwestycje. “Jeśli natkniesz się na takie fałszywe strony, bardzo prosimy o wysłanie informacji na adres: [email protected]” – zaapelowała firma.

“Nasz oficjalny adres strony Grupy PGE to: www.gkpge.pl. Nie prowadzimy żadnych programów inwestycyjnych w sieci” – podkreślono.

PGE Polska Grupa Energetyczna jest największym przedsiębiorstwem elektroenergetycznym i dostawcą energii elektrycznej oraz ciepła w Polsce. Skarb Państwa ma w PGE niecałe 61 proc. akcji.

© ℗

Podpis: PAP

Previous Article

Czekamy na jutrzejsze dane

Next Article

W lutym wzrosła liczba ofert pracy na 50 największych portalach rekrutacyjnych

You might be interested in …

Złoty w piątek słabszy wobec głównych walut

W piątek około godziny 17.05 złoty osłabiał się do euro, dolara i franka szwajcarskiego. Euro było w tym czasie wyceniane na 4,46 zł. Adobe Stock Euro w piątek około 17.05 zyskiwało 0,2 proc. na wartości i kosztowało 4,46 zł, […]

Słaby ruch na rynku inwestycyjnym nieruchomości

W pierwszej połowie 2023 r. roku całkowita wartość transakcji na rynku inwestycyjnym w nieruchomości komercyjne wyniosła jedynie 802 mln. EUR – wynika z danych Avison Young. Według ekspertów tej firmy jest to pierwsze półrocze od […]