Popularną sieciówkę czeka szturm. Wysyp promocji sylwestrowych

Lidl udostępnił aktualną gazetkę z promocjami. Znajdziemy w niej produkty na sylwestrową imprezę. Promocje potrwają do 31 grudnia. Warto jednak się pospieszyć, bo jak wiadomo, towar na przecenie lubi znikać szybko z półek sklepowych. 

Sylwestrowa impreza z Lidlem 

Co musi znaleźć się na stole, gdy organizujesz imprezę sylwestrową w swoim domu? Odpowiedź jest prosta, najważniejsze rzeczy to te, których nie trzeba przygotowywać godzinami. Stąd też Lidl na dania typu instant przygotował specjalne promocje. Kupując pizzę Dr. Oetker, za drugi produkt zapłacisz 50 proc. taniej. Z kolei promocje na gołąbki, fasolkę, pulpety czy chilli con carne będą sięgały nawet 48 proc.

Warto również zwrócić uwagę na chipsy. Przy zakupie 4 opakowań zapłacimy za nie 33 proc. taniej, a co lepsza, w Lidlu można je dowolnie mieszać. 

Lidl przecenia napoje oraz owoce i warzywa 

Lidl nie zapomniał również o kwestii nawadniania, ważnej podczas takiej imprezy jak Sylwester. Stąd też na promocji znalazło się wiele różnego rodzaju napojów. Wszystkie soki Solevita 100 proc. owoców można kupić w ofercie 2+1 gratis. Warto również zwrócić uwagę na Pepsi i Pepsi Max w puszkach, ponieważ w tym przypadku promocja wynosi 33 proc. W promocji będą też wszystkie napoje marki Freeway, wśród których znajdziemy colę, colę zero, tonic czy pomarańczowe oraz limonkowe napoje gazowane. Z kolei z aplikacją Lidl Plus aż o 40 proc. taniej kupimy napój energetyczny RedBull. 

Oszczędzić można także na owocach i warzywach. W Lidlu do 40 proc. mniej zapłacimy za paprykę, sałatkę rzymską, pomidory koktajlowe, ogórki gruntowe czy pikantne papryczki. Z kolei wraz z kuponem dostępnym w aplikacji Lidl Plus kupimy o 35 proc. taniej winogrono jasne bezpestkowe, idealny dodatek do sałatek czy deski serów. 

MP

Czytaj dalej:

Previous Article

Spółki Polenergii mają umowy z Hitachi na około 251 mln EUR

Next Article

Wtedy Cezary Kulesza ogłosi nowego selekcjonera. Faworytem… Polak!

You might be interested in …

Dr(h)abina akademicka obiektem mrocznego pożądania

Moja dr(h)abina akademicka zainstalowana w przestrzeni publicznej przed kilkunastu laty (https://blogjw.wordpress.com/2009/01/15/drhabina-akademicka/) stała się obiektem mrocznego wręcz pożądania i to doskonałego profesora, który ją zarekwirował do swojej domeny (blog https://sliwerski-pedagog.blogspot.com/) choć dr(h)abina nie była jego. Tym […]

Rakieta i balony czyli czy Amerykanie jeszcze nas lubią

16 grudnia ub. roku zaszczyciła nas swymi odwiedzinami ruska rakieta. Dokładniej to pocisk manewrujący zdolny do składania podarunków jądrowych. Dwa dni temu mieliśmy przyjemność gościć jakieś balony. Co było w międzyczasie nie wiadomo, ale sądząc […]