Nie masz ochoty na świąteczne potrawy? W jakich godzinach otwarty będzie McDonald’s?

Czy zjemy w McDonald’s w Wigilię?

Jako, że Wigilia nie jest ustawowo dniem wolnym od pracy – restauracje McDonalds w ten dzień są otwarte. Należy jednak zwrócić uwagę, że godziny otwarcia różnią od tych, z którymi mamy do czynienia na co dzień. Zależą one od właściciela restauracji. Najlepiej jest sprawdzić je na stronie sieci McDonald’s, w zakładce Restauracje.

W jakich godzinach otwarte będą restauracje McDonald’s?

Najwcześniej zamknięte zostaną te restauracje, które znajdują się w galeriach handlowych. Te podlegają bowiem ograniczeniom nałożonym na handel w Wigilię i muszą zostać zamknięte o godzinie 14:00. Większość restauracji będzie czynna do godz. 15:00 lub 16:00.

Godziny otwarcia McDonalds w pierwszy i drugi dzień świat

W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia wszystkie restauracje McDonald’s w Polsce będą nieczynne. Wtedy też pracownicy sieci mają wolne od pracy.

Z kolei w drugi dzień świąt restauracje McDonald’s ponownie będą otwarte, lecz również zmianie ulec mogą godziny otwarcia. Ze względu na święta Bożego Narodzenia mogą one zostać otwarte nieco później – zwykle o 10:00 lub 11:00, jednak ostateczna decyzja należy do właścicieli lokali.

RB

Czytaj dalej:

Previous Article

Polski przedsiębiorca prawie jak Grinch. Święty Mikołaj ma problem

Next Article

Jeden dokument zaważy o Twojej emeryturze. Bez niego nie otrzymasz świadczenia

You might be interested in …