Nexi nawiązuje współpracę z włoską firmą Olivetti

Nexi i Olivetti połączą siły tworząc ofertę dla przedsiębiorstw poszukujących nowoczesnych rozwiązań z zakresu płatności elektronicznych, informuje Reuters.

Adobe Stock

Zgodnie z informacjami opublikowanymi za pośrednictwem wspólnego oświadczenia, porozumienie zakłada wbudowanie systemów płatniczych proponowanych przez Nexi w kasy fiskalne produkowane przez Olivetti.

– Nasze partnerstwo ma na celu rozwój płatności elektronicznych, które we Włoszech pozostają w tyle za średnią europejską. Sprzedawcy będą mogli skorzystać z oferty Nexi jednocześnie otrzymując najnowocześniejsze usługi płatnicze na rynku – powiedział rzecznik firmy Olivetti.

Nie ujawniono żadnych szczegółów finansowych partnerstwa.

© ℗

Previous Article

Sytuacja w Chinach studzi nastroje inwestorów

Next Article

Gra CD Projektu z zielonym światłem w Chinach

You might be interested in …

Brytyjska inflacja zaskakuje

fot. Bloomberg Wczorajszy odczyt sprzedaży detalicznej lekko umocnił dolara, ale reakcja była umiarkowana. Kurs EURUSD wciąż znajduje się powyżej 1,12. Dziś rano interesująco zrobiło się na parach związanych z funtem. GBP osłabł po niższych od […]

Biurowy Poznań nabiera rozpędu

Według szacunkowych danych Axi Immo na koniec grudnia 2023 r. w Polsce w budowie było około 540 tys. m kw. biur, z czego 240 tys. m kw. przypadało na Warszawę, a 300 tys. m kw. […]