Największa kryptogiełda zawiesi transfery z dolarowych rachunków bankowych

Binance zapowiedział w poniedziałek, że zawiesi depozyty i wycofywanie dolarów amerykańskich z wykorzystaniem rachunków bankowych, informuje CNBC.

Największa na świecie kryptogiełda nie ujawniła powodów tej decyzji. Poinformowała jedynie, że zawieszenie transferów nastąpi 8 lutego. Binance deklaruje, że przywróci usługę najszybciej jak to możliwe.

Binance US, który jest częścią Binance, poinformował, że zawieszenie go nie dotyczy. Będzie stosowane tylko do nieamerykańskich klientów, którzy transferują pieniądze na lub z dolarowych rachunków bankowych.

Binance ogłosił, że klienci mogą korzystać z innych walut lub metod płatności do kupowania kryptowalut.

© ℗

Previous Article

Złoto zdrożało

Next Article

Ropa zdrożała

You might be interested in …

Na rynkach akcji w USA znów taniały regionalne banki

opublikowano: 2023-08-22 22:36 Średnia Przemysłowa Dow Jones straciła we wtorek 0,5 proc., a S&P500 spadł o 0,3 proc. Nasdaq Composite kończył sesję wzrostem wynoszącym mniej niż 0,1 proc. Posłuchaj Zostań subskrybentem i słuchaj tego oraz wielu […]

Szósta sesja spadku ceny złota

opublikowano: 2023-08-14 20:47 Cena złota spadała w poniedziałek z powodu umocnienia dolara i jest najniższa od prawie miesiąca. Posłuchaj Zostań subskrybentem i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl Dolar umacniał się w poniedziałek po […]