Konto dla młodych? Najlepsze w PKO BP

W rankingu kont osobistych dla młodych, prowadzonym przez serwis bankier.pl, 1.miejsce zajął rachunek PKO Banku Polskiego. Konto dla Młodych zebrało maksymalną ilość punktów w trzech kategoriach: opłat, dostępności BLIKA oraz bonusów. Wyróżniony rachunek to nowoczesne, w pełni internetowe i mobilne konto osobiste dla osób od 13. do 26. roku życia.

– Osoby do 26. roku życia to klienci bardzo biegli w korzystaniu z internetu i ceniący nowoczesne technologie. PKO Bank Polski od lat stawia nacisk na innowacje – rozwijamy się cyfrowo, dlatego jesteśmy idealnym partnerem dla młodych osób – dajemy narzędzia ułatwiające codziennym bankowaniu. Takie właśnie jest Konto dla Młodych, które w listopadzie zajęło 1.miejsce w rankingu Bankiera. Cieszy nas to wyróżnienie. Konto w banku musi być szczególnie dopasowane do naszych potrzeb. Co ważne, Konto dla Młodych jest bezpłatne, podobnie jak wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie oraz płatności zbliżeniowe i przelewy natychmiastowe BLIKIEM. Aplikacja mobilna, szybkie przelewy na telefon, asystent głosowy, czy płatności telefonem – to tylko niektóre z rozwiązań konta PKO Banku Polskiego skierowanego do młodych osób – podkreśla Paweł Placzke, dyrektor Departamentu Produktów Klienta Indywidualnego w PKO Banku Polskim.

Konto dla Młodych w PKO BP

Konto dla Młodych w PKO Banku Polskim to numer 1 w listopadzie na rynku produktów bankowych dla grupy wiekowej do 26. roku życia. Żeby je założyć, niepotrzebna jest wizyta w placówce – można to zrobić za pośrednictwem serwisu iPKO (dokumenty dostarcza wtedy kurier) lub “na selfie” za pomocą aplikacji IKO. Bank nie pobiera opłaty za jego założenie i prowadzenie, darmowe są także wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie.

Co więcej, przy założeniu Konta dla Młodych z kartą płatniczą, posiadacze konta mogą liczyć na bonus w kwocie 200 zł do wykorzystania na Allegro w formie vouchera. Warunkiem otrzymania nagrody jest zarejestrowanie się w promocji, wyrażenie zgód marketingowych oraz wykonanie co najmniej pięciu płatności kartą lub Blikiem w każdym z 3 kolejnych miesięcy po tym, w którym zostało otwarte konto. Szczegóły znajdują się na stronie: https://www.pkobp.pl/klienci-indywidualni/konta/konta-osobiste/pko-konto-dla-mlodych/

Uproszczenie oferty tak, żeby była bardziej czytelna i przejrzysta dla klientów to jeden z ważnych elementów Strategii PKO Banku Polskiego na lata 2023-2025. Jednym z pierwszych działań podjętych w tym kierunku było połączenie Konta Pierwszego z Kontem dla Młodych. Teraz osoby od 13. do 26. roku życia korzystają z Konta dla Młodych. Bank ujednolicił też opłaty za prowadzenie kont, kart i innych produktów – większości tych opłat w prosty sposób można uniknąć, co dokładnie wyjaśnione jest na stronie poświęconej tym zmianom: www.pkobp.pl/zmiany2023.

Previous Article

Samolot w barwach Pekao S.A inauguruje współpracę z PLL LOT

Next Article

Leć do bankomatu zanim będzie za późno. Problemy w wielu bankach

You might be interested in …

Kanał Zero czyli tęsknoty sieroty politycznego

Kiedy mainstreamowe media odstraszają swoim odklejonym od rzeczywistości i politpoprawnym przekazem a opozycyjne bogobojną siermiężnością….. No właśnie,przekaz mainstreamu jest od zawsze ten sam czyli nie nacisnąć na odcisk ważnych,dbać o interesy właściciela i trzymać w […]