Dobre oceny „Ghostrunnera 2”, kurs One More Level w górę

opublikowano: 2023-10-24 11:45

Prasa branżowa dobrze przyjęła najnowszą produkcję giełdowej spółki.

Posłuchaj

Speaker icon

Zostań subskrybentem

i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

Na wtorkowej sesji pozytywnie wyróżnia się notowany na NewConnect One More Level. Kurs producenta gier jest na ponad 10-procentowym plusie. To efekt dobrego przyjęcia przez prasę branżową najnowszej produkcji „Ghostrunner 2”, której premiera odbędzie się w najbliższy czwartek.

W poniedziałek wieczorem minęło embargo na recenzje „Ghostrunnera 2”. Na portalu Metacritic, agregującym oceny prasy branżowej, wersja na PC i PS5 uzyskała 80/100, a na Xboksa X – 78/100. Łączna ocena na portalu Opencritic to 79/100.

Wydawcą tytułu jest włoskie 505 Game. Budżet produkcyjny wynosi 5 mln EUR, a marketingowy – 1 mln EUR. Spółka nie ujawnia, jakich dochodów ze sprzedaży gry spodziewa się po zwrocie kosztów. Zapewniała niedawno, że jeśli gra będzie sprzedawać się co najmniej równie dobrze jak pierwsza odsłona „Ghostrunnera”, tantiemy będą istotnie wyższe od otrzymanych za pierwszą część.

Previous Article

Niemcy mogą przeskoczyć Japonię i stać się trzecią gospodarką świata

Next Article

Norwegia: największy fundusz majątkowy świata stracił 34 mld USD w trzecim kwartale

You might be interested in …

Kredyt dla firm hamuje, dla gospodarstw przyspiesza

Akcja kredytowa dla przedsiębiorstw hamuje w wielu krajach, w Polsce szczególnie mocno. Jednocześnie kredyt dla gospodarstw domowych wykazuje oznaki przyspieszenia, szczególnie w Europie Środkowej, również w Polsce. Posłuchaj Zostań subskrybentem i słuchaj tego oraz wielu […]

Wrzutka szokuje transportowców

Trwające posiedzenie Sejmu enty raz potwierdza prawidłowość obecnej kadencji, że PiS – wsparte wasalami liczącymi na załapanie się na listy kandydatów przewodniej partii – przeprowadza absolutnie wszystko.