Subway potwierdza, że może być na sprzedaż

Tadeusz Stasiuk, Bloomberg

opublikowano: wczoraj, 14-02-2023, 21:16

Play icon

Posłuchaj

Speaker icon

Potwierdzają się spekulacje medialne, że Subway, znana sieć barów z przekąskami może zmienić właściciela. Taka opcja rozważana jest przez akcjonariuszy, informuje Bloomberg.

Jeden z barów sieci Subway

Jeden z barów sieci Subway

Michael Nagle/Bloomberg

Zobacz także

Agencja już przed miesiącem donosiła, że amerykańska firma szuka potencjalnych zainteresowanych przejęciem, które może wyceniać Subwaya na ponad 10 mld USD.

Dysponując siecią około 37 tys. lokali w ponad 100 krajach jest jednym z największych graczy w segmencie restauracji szybkiej obsługi. Subway obecny jest na rynku od 1965 r. i posiada swoje bary również w Polsce.

Ujawniono, że firmie w poszukiwaniu inwestora doradza bank JPMorgan Chase.

© ℗

Previous Article

Bortniczuk: niewykluczone, że Polska będzie się starać o organizację zimowych igrzysk olimpijskich 2034

Next Article

Ropa poddała się korekcie

You might be interested in …

BGK przyznał samorządom 60 mld zł na inwestycje

Gminy zakończyły już prawie 1474 zadania finansowane przez bank. Niemal 10 tys. projektów jest jeszcze w realizacji. Pierwsza edycja pilotażowego naboru wniosków w Programie inwestycji strategicznych Polski Ład ruszyła latem 2021 r. Realizują je samorządy dzięki promesom […]

Euroclear zatrudni kilkaset osób

Belgijska firma świadcząca usługi finansowe zwiększy zatrudnienie w Krakowie i zainwestuje ponad 150 mln zł. Euroclear rozwija się w Krakowie. Belgijska firma świadcząca usługi finansowe, która zatrudnia 800 osób, stworzy 259 etatów i zainwestuje 154,1 mln zł. […]