#be the change: 4 lata sukcesów Columbus Elite w branży OZE

Columbus Elite zajmuje pozycję lidera technologii sprzedaży w sektorze odnawialnych źródeł energii. Celem spółki jest konsolidacja branży i partnerskie wsparcie osób, które chcą budować i rozwijać biznes przyszłości energetycznej. Swoim partnerom i współpracownikom pozwala na tworzenie efektywnych rozwiązań zbudowanych na solidnych fundamentach, u których podstaw znajdują się wartości oparte na  współpracy i wzajemnym zaufaniu. Tylko z Columbus Elite rozwój w zawodzie OZE jest efektywny i długofalowy.

Niezależnie od okoliczności i zmienności rynku, spółka zarządzana przez Pawła Bednarka i Rafała Kołłątaja jest partnerem dysponującym ekspercką wiedzą. Umiejętne wykorzystanie doświadczenia i kompetencji pozwoliło zarządowi spółki na stworzenie największej organizacji sprzedażowej w branży OZE w Polsce oraz zdobycie wielu nagród i wyróżnień w ciągu 4 lat intensywnej działalności. Jedną z nich jest wręczona podczas gali Symbol 2022 prestiżowa nagroda i godło Symbol Wsparcia Biznesu.

Nagrodę i godło Symbol Wsparcia Biznesu, podczas gali Symbol 2022, odebrali Paweł Bednarek, prezes Columbus Elite i Rafał Kołłątaj, wiceprezes spółki.

Biznesowa wizja Columbus Elite przyciąga przedsiębiorców, którzy wraz z liderem branży OZE chcą osiągać wspólne cele. O chęci współpracy nie decydują jedynie sukcesy biznesowe, jakimi może pochwalić się spółka, ale również system wartości i sposób funkcjonowania oparty na zasadach partnerstwa. Ta ogólnopolska organizacja stwarza możliwości budowania przedsiębiorczości na podstawie innowacyjnego modelu biznesowego. W ciągu blisko 4 lat działalności zaowocowało to wypłaceniem ponad 150 milionów złotych prowizji do sieci sprzedaży i liczbą ponad 29 tys. zadowolonych klientów w całym kraju.

– Dołączając do nas, każdy może być pewien, że współpraca będzie opierała się na zasadach partnerstwa. Rozmawiamy jak przedsiębiorca z przedsiębiorcą – mówi Paweł Bednarek, prezes Columbus Elite.

Columbus Elite to doświadczenie w sprzedaży oraz w budowaniu technologii sprzedażowych. Spółka wspiera zarówno doświadczonych, jak i początkujących przedsiębiorców, gwarantując im specjalistyczne szkolenia, rozwój i sukces w prowadzeniu własnego biznesu. Oferuje unikalny model szkoleniowo-sprzedażowy, który z powodzeniem funkcjonuje w wielu polskich miastach. Do współpracy zaprasza każdego przedsiębiorcę, którego podejście do biznesu oparte jest na chęci rozwoju i budowania zmiany.

Umiejętne wykorzystanie doświadczenia i kompetencji pozwoliło spółce Columbus Elite na stworzenie największej organizacji sprzedażowej w branży OZE w Polsce.

Jak mówi Rafał Kołłątaj, wiceprezes spółki, Columbus Elite dąży do współpracy na zasadach partnerstwa, tak aby każdy przedsiębiorca czuł się bezpiecznie i komfortowo. Chętnie dzielimy się kompetencjami oraz ekspercką wiedzą. Dzięki temu współpraca z naszą organizacją nie dość, że jest efektywna, to kończy się sukcesem, dając satysfakcję obu stronom.

– Od początku istnienia spółki ustaliliśmy wysokie standardy działania. Chcemy dzielić się doświadczeniem i wypracowanymi, skutecznymi technikami. Gwarantujemy pomoc w digitalizacji procesów oraz szkoleniach produktowych, technicznych i operacyjnych. Każdy chce współpracować z przedsiębiorstwem, które stawia na pierwszym planie człowieka, właśnie to wyróżnia Columbus Elite – mówi Paweł Bednarek.

Partnerstwo z tak doświadczoną organizacją pozwala skutecznie skalować biznes, a działanie pod szyldem lidera branży to gwarancja zbudowania wiarygodnej firmy, co bezpośrednio przekłada się na zysk. Columbus Elite na bieżąco optymalizuje wyniki sprzedażowe, ulepsza jakość świadczonych usług, a także tworzy atrakcyjne warunki współpracy. Rozwój odnawialnych źródeł energii w Polsce daje ogromne możliwości biznesowe, a Columbus Elite oferuje przedsiębiorcom szansę na rozwijanie biznesu przez kolejne kilkanaście lat.

Jak mówi Dawid Zieliński, prezes zarządu Grupy Kapitałowej Columbus, organizacja Columbus Elite to nie tylko sprzedaż. To cały system współpracy ludzi, którzy chcą być niezależni finansowo razem z firmą, która dostarcza niezależność energetyczną. To nie jest biznes na trzy miesiące, na sześć miesięcy czy na rok. To jest biznes przynajmniej na dekadę. Jak ktoś będzie chciał, będzie mógł w nim zostać praktycznie na całe życie.

© ℗

Previous Article

Spółki, które najmocniej drożeją i tanieją na GPW. Synektik, Serinus, Votum

Next Article

Duży wzrost zapasów ropy naftowej w USA

You might be interested in …

Początek deglobalizacji?

Panuje powszechne przekonanie, że świat powoli dzieli się na bloki gospodarcze, które będą rywalizować lub przynajmniej zwiększać bariery dla wzajemnej wymiany handlowej. Najbardziej ewidentny podział to Chiny versus świat atlantycki (Unia Europejska i USA). Ale […]

KPO: 124 mln EUR przeleci z dronów na pociągi

Podczas rewizji Krajowego Planu Odbudowy (KPO) rząd zmienił podział funduszy między beneficjentów. Wśród przegranych są podmioty z rynku dronów. Zgodnie z pierwotnym planem na inwestycje w infrastrukturę do zarządzania ruchem bezzałogowych statków powietrznych (BSP), rozbudowę […]