Największy polski bank postanowił zakończyć spekulacje. Chodzi o wpłaty na WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. PKO BP o prowizjach od wpłat na WOŚP

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. W niedzielę 29 stycznia 2023 roku w wielu miastach w Polsce odbędzie się największa zbiórka środków, które pozwolą na zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii mogących doprowadzić do sepsy. Jak co roku pieniądze będzie można przekazać wolontariuszom z puszkami i czerwonymi serduszkami charakterystycznymi dla WOŚP. Wpłat można dokonywać także za pomocą banków czy aukcji internetowych. Ze względu na spore zainteresowanie klientów takimi transakcjami PKO BP postanowił rozwiać wątpliwości związane z kwestią prowizji od wpłat na WOŚP.

PKO BP nie pobierze prowizji od wpłat na WOŚP

PKO BP zdecydował, że nie będzie pobierał prowizji i opłat od standardowych przelewów i wpłat gotówkowych na rachunek Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak czytamy w komunikacie, obejmuje to zarówno przelewy z kont prywatnych i firmowych jak i wpłaty gotówki w oddziałach i agencjach PKO BP.

Brak prowizji i opłat dotyczących wpłat na WOŚP będzie obowiązywał w PKO BP w okresie od 29 stycznia 2023 r. do 31 marca 2023 r.

Klienci PKO BP, którzy chcą wesprzeć WOŚP mogą zrobić standardowy przelew lub wpłacić pieniądze na rachunek z następującymi danymi:

  • FUNDACJA WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
  • ul. Dominikańska 19c
  • 02-738 Warszawa
  • mBank O.K/Warszawa
  • nr konta: 61 1140 1010 0000 5244 4400 1131

Salon24 w pełni popiera wspaniałą inicjatywę, jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i zachęca wszystkich do wzięcia udziału w akcji. Razem możemy więcej.

SW

Czytaj dalej:

Previous Article

Amerykańskie akcje zakończyły sesję z bilansem wzrostowym

Next Article

Legendarny bramkarz o początkach Santosa. „Wszedł do szatni jak prawdziwy szef”

You might be interested in …

Mniej o Rosji w Strasburgu

Była to bodaj pierwsza sesja europarlamentu, w której agendzie nie było wprost nic o Rosji! Jednak kilka debat było niewątpliwie „okołorosyjskich”! Oczywiście trudno uniknąć tematu wojny, gdy debatuje się o współczesnej i przyszłej polityce europejskiej […]

Gigantyczna kara od UOKiK dla Allegro. O co poszło

Gigantyczna kara dla Allegro — Prezes UOKiK Tomasz Chróstny wydał dwie decyzje, w których nałożył łącznie ponad 210 mln zł kar na spółkę Allegro — poinformował w czwartek Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK). Wytłumaczono, […]