W co inwestować w 2023 roku

Postawić na akcje czy obligacje? Które surowce będą drożały? Co z cenami mieszkań? Jak mądrze inwestować — radzą eksperci w najnowszym odcinku Pulsu Biznesu do słuchania.

W co inwestować — to kluczowe pytanie na ten rok. Po pierwsze, przy takiej inflacji i stopach nieefektywne lokowanie oszczędności czyni nas biedniejszymi. Po drugie, jak pokazał miniony rok, wypracowanie zysków nie jest łatwe, a co gorsza — straty mogą przynieść nawet inwestycje uchodzące za bezpieczne. Z tym pytaniem zwróciłem się do doświadczonych ekspertów.

Goście:

1’30” Ignacy Morawski, Puls Biznesu: Co czeka gospodarkę

13’35” Piotr Kuczyński, DI Xelion: Na których rynkach szukać zysków

29’45” Rafał Bogusławski, Analizy Online: Jak wybrać dobry fundusz

42’59” Dorota Sierakowska, DM BOŚ: Czy i jak inwestować w surowce

55’15” Małgorzata Wełnowska, Cenatorium: Co z cenami mieszkań

Posłuchaj tu lub szukaj Pulsu Biznesu do słuchania w swojej aplikacji muzycznej lub podcastowej. Jak znajdziesz, daj nam, proszę 5 gwiazdek i/lub dodaj do obserwowanych/ulubionych.

Gwarantuję, że będzie to dobrze „wydana” godzina!

© ℗

Previous Article

Kolejny Norweg grzmi ws. kombinezonu Piotra Żyły. Padły mocne słowa

Next Article

NFOŚiGW pracuje nad wyższym prefinansowaniem inwestycji termomodernizacyjnych dla najuboższych

You might be interested in …

Mieszkania w metropoliach nieznacznie podrożały

Średnie ceny transakcyjne mieszkań w całym kraju podane w aktach notarialnych w marcu były wyraźnie niższe niż w lutym, jednak w Warszawie i w największych miastach wzrosły — wynika z raportu Cenatorium przygotowanego dla PB […]

Ceny ropy zanotowały spadek

Ceny ropy wykazały w środę obniżkę. Wynikało to m.in. z aprecjacji kursu dolara amerykańskiego i obaw inwestorów dotyczących polityki monetarnej w Stanach Zjednoczonych – podaje agencja Reutersa. Bloomberg Creative Photos Notowania ropy Brent zanotowały deprecjację o 20 centów., czyli 20 […]